Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:

Koronawirus - komunikat

Z ostatniej chwili!! (11:30 11.03.2020) Decyzją Rządu RP szkoły podstawowe i przedszkola oraz żłobki będą zamknięte od poniedziałku 16.03.2020 na 2 tygodnie. W dniach 12-13.03 (czwartek i piątek) w szkołach i przedszkolach rodzice będą mogli oddać dzieci pod opiekę dyżurujących nauczycieli. Więcej informacji wkrótce w osobnym komunikacie.

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy - informację o uprawnieniu dla rodziców w związku z zamknięciem z powodu COVID-19 żłobka, przedszkola lub szkoły można uzyskać klikając w poniższy link:

DOCXoświadczenie o sprawowaniu opieki nad dzieckiem w wieku do 8 lat w związku z zamknięciem z powodu COVID-19 żłobka przedszkola lub szkoły.docx