Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Apel do rodziców

A P E L

Rodzicu – zostań z dzieckiem w domu!

 

W związku z wprowadzeniem na obszarze naszego kraju stanu epidemii apelujemy o pozostanie w domu. Zostańmy w domach i spowolnijmy rozprzestrzenianie koronawirusa ! Zagrożenie koronawirusem COVID-19 dotyczy nas wszystkich. Nie wiemy, kto może przenosić wirusa bezobjawowo, nie ma też osób, które byłyby całkowicie odporne.  Każdy z nas może zachorować i nikt nie wie, jak będzie przebiegała choroba w jego przypadku.

W związku z zaistniałymi w ostatnim czasie tragicznymi wypadkami z udziałem młodzieży apeluję do Was – Drodzy Rodzice – zostańcie w domu z dziećmi! Nie spotykajcie się z krewnymi, ze znajomymi! Unikajcie miejsc publicznych! Spotkania rodzinne przenieście obecnie do Internetu! 

Krapkowiccy policjanci i strażnicy miejscy kontrolują parki, place zabaw i inne tereny w mieście i gminie, sprawdzając czy nie gromadzą się tam dorośli i dzieci. Policjanci będą bezwzględnie karać osoby nieprzestrzegające wprowadzonych ograniczeń!

Apelujemy do Rodziców, aby w tym czasie zwiększyć nadzór nad dziećmi i dopilnować, aby zalecenia związane z bezpieczeństwem epidemiologicznym były respektowane.

To także od nas zależy, czy wirus będzie się rozprzestrzeniał i nas zabijał!

 

                                                                                     Dyrektor przedszkola

                                                                                           Agata Juszczyk

 

 

Wersja XML