Kontrast:
Odstępy:

Szef kuchni poleca

Drodzy Rodzice!

Wszystkie posiłki przygotowywane są w przedszkolnej kuchni przez wykwalifikowane kucharki. Wiemy, jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo i najwyższa jakość przygotowywanych potraw. Zarówno pierogi, kluski, ciasta oraz wszelkiego rodzaju desery przygotowywane są od początku do końca w naszej kuchni. Napoje podajemy na każdą prośbę dziecka. Posiłki nie są limitowane i dzieci jedzą tyle, ile chcą zjeść. W naszym przedszkolu wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Kuchnia wyposażona jest w nowoczesny i profesjonalny sprzęt gastronomiczny, w tym piec konwekcyjny- parowy, dający możliwość przyrządzania dietetycznych potraw na parze oraz sokowirówkę, w której przygotowujemy świeże soki. W naszym przedszkolu nie zmuszamy dzieci do jedzenia, natomiast staramy się je umiejętnie do tego zachęcać. Staramy się także wprowadzać dzieci w świat kultury związanej ze spożywaniem posiłków (np. używanie sztućców, serwetek, odpowiednia pozycja przy stole). Zawsze dbamy o to, by jedzenie było dla dzieci przyjemnością, a nie przymusem.